Domů

Návrh výsadby zdarma

Chcete vysazovat předzahrádku, dvůr, atrium či menší zahradu a nevíte si sami rady s výběrem rostlin a jejich uspořádáním? Jste schopní si výsadbu podle jednoduchého návrhu zasadit sami? Nechcete platit za plány, kterým stejně nerozumíte?

Jak na to?

 1. Prostor výsadby vyfoťte na digitální fotoaparát a vytiskněte na papír formátu A4. Získáme tak. jednoduchý, ale přehledný plán daného prostoru v barvě, měřítku i s okolním prostředím a detaily. Je-li prostor členitý, vyfoťte jednotlivé pohledy tak, aby na sebe navazovaly.

 2. Po předchozí telefonické domluvě na tel. 737 942 944 (Ing. Miroslav Kostelníček) přijeďte i s „plány“.

 3. Po vysvětlení vaší představy o výsadbě (celkový charakter výsadby, požadovaná velikost rostlin v jednotlivých částech výsadby po letech, funkce výsadby, preference druhů, zvláštní požadavky,atd.) si prohlédnete množství ukázkových rostlin, které vaší představě napomohou.

 4. Vaši představu o rostlinách spojíme s vhodností dřevin v závislosti na podmínkách stanoviště (světlo, stín, návětrná strana, vlhko, sucho, atd.).

 5. Sestavíme jednotlivé rostliny na fiktivním prostoru v měřítku a doladíme detaily.

 6. Květináče s rostlinami popíšeme křídou čísly a čísly označíme pozici rostlin v měřítku na fotce-plánu. Získáme tak přesný a jednoduchý plán s konkrétními rostlinami.

 7. Přesně vám popíšeme nároky dřevi při výsadbě (substrát, hnojení, zálivka) zároveň s návodem na údržbu po výsadbě a v dalších letech.

 8. Rostliny odvezete a zasadíte dle plánu.

Výhody

 • Návrh a poradenství naprosto ZDARMA!!!

 • Rostliny si vyberete a odvezete při jedinné návštěvě.

 • Vybíráte si konkrétní rostliny, které vidíte a ne barevné fleky s nic neříkajícími latinskými názvy na plánu.

 • Máte možnost výběru rostlin v průběhu tvoření návrhu.

 • Nesháníte rostliny, které neznáte podle návrhu, v němž se nevyznáte.

 • Bezkonkurenční cena rostlin (můžete jednoduše srovnat, pokud již máte architektonický návrh a ocenění od konkurence).

 • Máte radost z toho, že jste se na výsadbě osobně podíleli a zvládli ji „téměř sami“.

 • Radí vám odborník - zahradník, který nejenže ví, jak rostliny vypadají, ale zejména zná jejich stanovištní a pěstební nároky. Zároveň vám poskytne praktické rady spojené s jejich údržbou a pěstováním v dalších letech po výsadbě.

 • Konečná cena výsadby je až řádově nižší, než při celkové realizaci firmou.

Naše firma má téměř třicetileté zkušenosti s realizacemi zahrad a pěstováním okrasných dřevin. Jsme absolventy Zahradnické fakulty Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity v Brně.