Květen - Kvetoucí bonsaj

Úvod » Květen - Kvetoucí bonsaj

Kvetoucí bonsaj – absolutní novinka jen v našem zahradnictví !!!

seriknove 1

Chcete mít na zahradě kvetoucí bonsai, i když nemáte čas na tvarování a ani zkušenosti s pěstováním. Vyberte si okrasný šeřík Syringa meyerii 'Palibin'. Jde o zakrslý kultivar, dorůstající, jehož koruna dorůstá velikosti jen kolem jednoho metru s překrásnými omamně vonícími  květy. Ty přecházejí z fialové barvy na počátku kvetení, do světle růžové v plném květu. Lístky má jemné, vejčitého tvaru, lesklé, svěže zelené barvy. Na podzim se vybarvují do směsice tónů od narůžovělé, přes žlutou až po zářivě okrové odstíny.

Dřevina je to naprosto nenáročná na stanoviště a je zcela mrazuodolná. Jednotlivá patra bonsaje jsou totiž naroubovány na podnož velmi odolného druhu, díky čemu snese i přezimování v kontejneru a můžeme ho tak pěstovat i v nádobě, třeba na terase. Co se týče dalších nároků, může být na plném slunci, stejně tak jako v polostínu a nepotřebuje zvláštní zálivku.

Syringa meyerii 'Palibin' na rozdíl od klasických bonsají nevyžaduje náročný detailní a každoroční řez a jeho pěstování tak zvládne úplně každý.

Nabízíme Bonsaje se dvěma, třemi až pěti korunami o celkové výšce od 1,5 do 3m.

Cena se pohybuje v závislosti na počtu korun od 1.900,- do 2.900,-Kč.

"Májová akce" - právě kvetoucí bonsaje se 3 patry jen za akčních 1.500,-Kč !!!

Neváhejte a přijďte si vybrat !!!

seriknove03

 

Přejít nahoru